top of page
Jana Lévai - lektorka Etikety s lehkostí

Důležitost etikety jsem si začala uvědomovat při práci na Velvyslanectví Spolkové republiky Německo v Praze, kde jsem získala první zkušenosti z diplomatického protokolu a společenského chování. V průběhu let jsem mohla nabyté zkušenosti uplatnit především během mezinárodních společenských akcí v rámci charitativních aktivit. 

Po roce 2010 jsem se rozhodla prohloubit své znalosti a absolvovala jsem kurz Etikety a diplomatického protokolu u Elišky Coolidge Haškové a následně kurz Master of Business Etiquette u Ladislava Špačka.  

Po dalším studiu jsem se začala intenzivně věnovat seminářům a vzdělávacím přednáškám pro firmy, školy a širokou veřejnost. Během let jsem tak upravila průběh seminářů a kurzů tak, aby účastníci nabyli co nejvíce informací a zároveň si strávený čas příjemně užili.

 

Lidé mě začali oslovovat i s nabídkou moderování módních přehlídek s výkladem dress codu a s žádostmi o individuální poradenství v osobním stylu. Každodenní oblékání se totiž velmi často podceňuje, i když je velmi důležitým komunikačním kanálem každého z nás, a je důležitou součástí našeho života, kterou zanedbáváme a divíme se, že se pak velmi často necítíme dobře a trpíme nedostatkem seběvědomí.

Mojí vizí je život ve vzdělané společnosti, kde se každý bude chovat s grácií a slušností. 

bottom of page