top of page

Vždy vše proběhlo, tak jak bylo domluveno a mnohdy spolupráce byla i nečekaně hlubší.

Několikaleté spolupráce s paní Janou Lévai si velmi vážím. Již od první chvíle jsme věděli, že najdeme nad připravovanými projekty společnou řeč a spolupráci dotáhneme ke zdárnému konci. Avšak pomyslný konec představuje pouze ukončení jednoho projektu, neboť naše spolupráce nadále přetrvává a snažíme se ji oživit dalšími příležitostmi. Vždy vše proběhlo, tak jak bylo domluveno a mnohdy spolupráce byla i nečekaně hlubší, což vedlo jedině k naší spokojenosti a ve výsledku ke spokojenosti všech zúčastněných. Na setkání a pokračování společné cesty s paní Lévai se vždy velmi těším.

David Babka
produkční Miss Sezimovo Ústí

Těšíme se na další program tohoto typu.

Pořad Školní etiketa proběhl v Městském středisku kultury a sportu v Sezimově Ústí. Žáci byli programem nadšeni a zpětná reakce pedagogů byla více než příznivá. Těšíme se na další program tohoto typu.

Městské středisko kultury a sportu Sezimovo Ústí.

Ema Králíková
Městské středisko kultury a sportu

Semináře “Etikety” pod vedením paní Jany Lévai jsou vždy na velmi dobré odborné úrovni.

Semináře “Etikety” pod vedením paní Jany Lévai jsou vždy na velmi dobré odborné úrovni. Na zajímavých příkladech z historie a současnosti velmi atraktivním způsobem přiblíží účastníkům kurzu pravidla etikety a komunikace. Nedílnou součástí jsou praktické ukázky, při kterých si absolventi své znalosti upevní a procvičí. Vždy se těšíme na další setkání!

Mgr. Marta Němečková
Střední škola obchodu, služeb a řemesel a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Tábor
61377169_828484670856922_764336462792071

Nejlepší teambuilding!

V dnešním startupovém světě se zapomíná na sílu etikety a slušného chování. Toto prostředí je velmi familiární a mnoho mladých lidí si myslí, že se to s "upjatou" etiketou neslučuje. Tento kurz nás všechny přesvědčil, že to tak není a že je etiketa právě o uvolněnosti. Nabyté zkušenosti jsme hned uplatnili při komunikaci s mezinárodními partnery.

Alpaka.app
bottom of page